توریسم پزشکی، توریسم درمانی ، توریسم سلامت

توریسم پزشکی، توریسم درمانی ، توریسم سلامت

توریسم پزشکی، توریسم درمانی ، توریسم سلامت

در صورتی که فردی به انجام خدمات پزشکی، و یا جراحی های خاص احتیاج داشته باشد می تواند با تورلیدرها و کارشناسان ما در پرتال بروبه مشورت نمایید.


پرتال بروبه افتخار دارد خدمات توریسم پزشکی، توریسم درمانی، گردشگری سلامت و یا سفرهایی جراحی و یا درمانی خاص را به کمک تورلیدرهای باتجربه به نقاط مختلف دنیا ترتیب دهد. در صورتی که فردی به انجام خدمات پزشکی، و یا جراحی های خاص احتیاج داشته باشد می تواند با کارشناسان پرتال بروبه مشورت نمایید.

در اینجا به اطلاعاتی همچون منشاء بیماری، نظر پزشک متخصص، پرونده سوابق پزشکی - درمانی و داروهای مصرفی نیاز است. سپس کارشناسان پیشنهادهای خود را در مورد انتخاب کشور، بیمارستان، پزشک و هزینه‌ها می‌کنند و بیمار می‌تواند طبق نظر خود موارد دلخواه را انتخاب کند. در نهایت بیمار به همراه نامهٔ تاییدیه در مورد وضعیت بیماری، به سفارت کشور مورد نظر برای دریافت ویزا مراجعه و پس از سفر تحت درمان قرار می‌گیرد.

همچنین در صورت نیاز کارشناسان بروبه می توانند تعیین وقت و کارهای اداری لازم، پیش و بعد از مراحل درمان را نیز از طرف بیمار پذیرفته و انجام دهند. بعد از اتمام مراحل، بیمار می‌تواند برای مدت معین در مقصد بماند یا به کشور خودش بازگردد.

مهم‌ترین مقصدهای گردشگری پزشکی

تایلند، مکزیک و هند جزو مقاصد جذاب گردشگری سلامت در دنیا هستند.  طبق آمار آژانس توریسم درمانی (MTA)  در سال 2015 بیش از 10 میلیون نفر برای دریافت خدمات زیبایی و درمانی به آسیا سفر کرده اند.

  1. صربستان: جراحی پلاستک، زیبایی، نجام جراحی های نواحی تناسلی در ترنس های مرد (FTM) متودیوپلاستی، فالوپلاستی ، هیسترکتومی، Vaginal Colpocleisis ،
  2. برزیل: یکی از قدیمی‌ترین کشورها در توریسم پزشکی می‌باشد که البته بیشتر شهرت خود را مدیون جراحی‌های زیبایی است
  3. کاستاریکا: در طول سال‌های گذشته کاستاریکا تلاش بسیاری برای رشد در گردشگری پزشکی انجام داده است.  
  4. هند: توریسم پزشکی هند بسیار در جهان شهرت دارد، عمده دلیل جذب شدن توریست‌ها به هند، ارزان بودن خدمات به نسبت سایر کشورهاست.
  5. مکزیک: مقصد بسیار جذاب برای توریست‌های پزشکی، مخصوصاً آمریکایی هاست. به عنوان نمونه خدمات دندان پزشکی متخصصین در مکزیک یک چهارم تا یک پنجم همان خدمات در آمریکاست.
  6. تایوان: دولت تایوان به شکل رسمی اعلام کرد که قصد دارد کشورش را به مرکز توریسم پزشکی تبدیل کند.

برای مشاوره با کارشناسان و لیدرهای مجرب تماس بگیرید:

احمدی : 09198408095

 

 

 

 

پیام ها (0)

ارسال پیام