نوا اسکوشیا | 3 ماهه

نوا اسکوشیا | 3 ماهه
کودک بدون تخت
کودک با تخت
یک تخته
دوتخته
هتل
لطفا هنگام تماس با مرکز خدمات گردشگری بفرمایید از طریق سایت بروبه (borobe.com) تماس گرفته اید . آژانس ها ملزم به ارائه قیمتهای فوق برای تاریخهای درج شده هستند. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت به ما اطلاع رسانی کنید ثبت شکایات
خدمات : چندین دهه است که دولت کانادا و استان های آن به تفکیک، مهاجران تمامی کشورها را با آغوش باز پذیرفته و به آنها خوش آمد می گویند. استان نوا اسکوشیا (اسکاتلند نو) نیز از این دایره مستثنی نیست. نتیجه آن جمعیتی است با مذاهب، نژادها و فرهنگ های گوناگون که در کنار یکدیگر زندگی می کنند و برای تحصیل، کار و بزرگ کردن فرزندانشان این استان را انتخاب می کنند. استان نوا اسکوشیا به عنوان دومین استان کوچک کانادا، بعد از پرینس ادوارد، در سواحل شرقی کانادا و در حاشیه اقیانوس اطلس واقع شده و در کنار استان هایی مانند “برنز ویک” و “پرینس ادوارد”، مجموعه بندر های شرق کانادا را تشکیل می دهند که معروف به “مریتایم کانادا” هستند. آب و هوای نوا اسکوشیا با وجود اینکه کنار اقیانوس است، سرد است که خشکی آن به دلیل مجاورت با اقیانوس کمی تعدیل می شود. جمعیت این استان کمتر از یک میلیون نفر است و زبان اکثریت متکلمین آن انگلیسی و کمی هم فرانسه می باشد.
مدارک و توضیحات : تان نوا اسکوشیا روش جدیدی برای مهاجرت به کانادا در سال 2015 اعلام کرده که جایگزین روش قبلی اعلام شده در سال 2014 می شود. در این روش که ‘Nova Scotia Demand: Express Entry’ گفته می شود، در سال 2015 به تعداد 1050 مهاجر جدید را می پذیرد. مهاجرین باید از نظر مهارتی در سطح بالا باشند و در گروه کاری A یا B یا 0 باشند و تحصیلات بالای دیپلم داشته و تمایل خود را برای اقدامت در نوا اسکوشیا نشان دهند. استان نوا اسکوشیا در این روش از سیستم اکسپرس اینتری مهاجرین مورد نظر خود را انتخاب می کنند. هدف از ایجاد این طرح جذب سریع مهاجرین برای کمک به نیروی کار این استان گفته شده است.
چیکنو

چیکنو

نام مدیر: آرش صباغ
شماره تماس مدیر: 09367446762
شماره تماس: 09367446762
نمابر:
پست الکترونیکی: [email protected]
سایت: www.chikeno.com
آدرس: تهران تهران تهران - شهرک غرب - زرافشان - کوچه دهم - پلاک 78

مرکز خدمات گردشگری

امتیاز : 101
امتیاز کاربران از 100 : 0
ستاره :

سال شروع فعالیت:
شماره مجوز:

ثبت شکایات

نظرات (0)

ارسال نظر